Taste Atlas preporučio božićni market u Srbiji, ali nije u Beogradu
Popularni kulinarski i turistički sajt Taste Atlas objavio je mapu božićnih marketa koji će uskoro otvoriti vrata širom Evrope. Na listi se našlo nekoliko desetina lokacija – jedna je u Srbiji.
Među njima se našao i novosadski božićni market, jedini iz Srbije koji je preporučen ljubiteljima praznične atmosfere. Od gradova u regionu, Taste Atlas posebno ističe posetu Zagrebu, Sarajevu, Budimpešti, Tirani, Sofiji i Krajovi.
Šta nas očekuje u Novom Sadu?
Turistička organizacija grada već je najavila deo prazničnih dešavanja u decembru. Na Trgu republike ove godine stiže još jedan Zimzolend, inspirisan evropskim božićnim vašarima, dok će u Dunavskom parku ponovo biti postavljena Ledena šuma – klizalište na otvorenom koje svake zime privuče veliki broj Novosađana. U centru grada planirani su i praznični muzički nastupi, koji će dodatno upotpuniti atmosferu.
Taste Atlas je poznat po tome što ne donosi samo recepte i priče o jelima iz celog sveta, već i vodič kroz kulinarske destinacije. Samo na Instagramu prati ga više od milion i po ljudi, što ga čini jednim od najuticajnijih sajtova za sve koji vole putovanja i dobru hranu.

Trenutno nema komentara! Budite prvi