Uprkos hapšenju, Mile Kekin sutra nastupa u Beogradu
Beogradski klub Zappa Baza zvanično je potvrdio kako će se rasprodati koncert muzičara Mileta Kekina, zakazan za sutra, ipak održati prema planu, ioko je on danas uhapšen pa pušten iz pritvora.
Vest su objavili na svom zvaničnom Fejsbuk profilu kratkom, ali jasnom porukom: „Koncert se održava! Vidimo se sutra!“.
Podsećamo, bivši frontmen grupe Hladno pivo, Mile Kekin, uhapšen je danas ujutru zbog sumnje na malverzacije vezane sa nekretninama na području istarske Opštine Buje, tačnije vezane sa navodnom prenamenom vila koje se povezuju s njegovim imenom.
Njegov advokat, Čedo Prodanović, izjavio je kako USKOK ne namerava da traži određivanje istražnog zatvora, što znači da će se Kekin braniti sa slobode, prenosi Večernji list.
Nakon ispitivanja u prostorijama USKOK-a, Prodanović je izjavio novinarima da je njegov klijent izneo svoju obranu i da nema zakonskih prepreka da nastavi sa svojim redovnim aktivnostima.
E moj Mile, pa ti taman izašao, hoćeš da te odmah strpaju u zatvor u Beogradu?!