Patike koje smo obožavali pre 30 godina opet su u trendu i svi ih želimo
Nekad se najbolje stvari dese kad ih najmanje očekuješ. Ja sam to otkrila prošlog vikenda, dok sam lutala gradom bez plana, i – bum – naletela na Deichmann. Samo sam planirala da pogledam neke čizme, a iza izloga… patike koje su me odmah osvojile.
Chunky, retro, sa onim Y2K stavom koji se sada vraća – i znate šta? One su baš za sve. Kafu s prijateljicom? Check. Brzi odlazak na trčanje? Check. Casual outfit za grad? Check. I, iskreno, ništa me nije toliko oduševilo kao kombinacija stila i udobnosti.

Dok sam probala Nike Y2K modele, osećala sam se kao da sam se teleportovala u 2000-e, ali ipak ostala u svom tempu – modernom, urbanom, spontanom. Fila patike dodale su balans. Lagane, ali sa stavom, idealne za dan kad ti treba energija i ritam, a želiš da izgledaš kul bez previše truda.

I tu je i Bridgerton kolekcija. Ne očekujete je u ulici punoj asfalta i grafita, ali baš zato je magična. Malo romantike, detalji koji šapuću bajku, boje koje podsećaju na proleće i eleganciju… savršene za trenutke kada želiš da dan bude poseban, čak i ako je samo obična šetnja kroz grad.
Ishod? Jedan slučajan šoping, par patika iz Deichmanna i instant Y2K moment. Retro, udobno, urbano – i moj stil je upravo tu, u savršenoj ravnoteži između prošlosti i sadašnjeg trenutka.

Jos samo da ih breskvica obuce i eto ti ceo grad u njima
Dragi Aleksandre patike se obuvaju,inace ste u peavu.L.P.
Za patike i žene važi – najbolje su starke 🙂
Ja ne bih ovo…ali kad ih prvi bude obuo bice buuum…Ja ni tada necu,podsecaju na kancerogene ’90-te…
Yes
Bravo majstore!!!
I Sangajke ( patike)
To nikada nisu bile moje omiljene patike, čak i ne poznajem nekog ko ih je voleo. Ništa posebno čak su i ružne.
Ono što smo voleli tih devedesetih to ne može da se nađe nigde – grafit, pump , hexlite, triaks …. I taj kvalitet , ovo je minus nula ……
Pored sraki i adidasa nikada. Vaša tvrdnja da su poželjne pada u vodu.
Sangajke ja nosim ovog leta, samo da nadjem original .
Sangajke i adidas su zakon
Ne sećam se da su bile “Uau” već pamtim a i sada vidim da su gadne.
Ja ih ne želim, dakle ne žele ih svi.
Paula ja ne želim ovu skalameriju
Sangajke i adidas su zakon