• Početna
  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
Facebook Twitter Youtube Instagram
City Magazine

Type and hit Enter to search

  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
City Magazine
  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
ROYAL HONEYMOONERS The laughing cavalier and his lady. The Prince and Princess of Wales in a merry mood aboard the Royal yacht Britannia as she sails away from Gibraltar today for the rest of their honeymoon.,Image: 105905946, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: PA Archive/Press Association Images / PA Images / Profimedia

Omiljena cvetna torba princeze Dajane je hit leta i dostupna je u prodaji

Milica Arsić
26.07.2022. One Min Read Moda

Zatvorite oči i na trenutak zamislite da posedujete istu torbu koju je princeza Dajana nosila između 1981. i 1982. Sada ih otvorite i odagnajte dašak čuda, jer sve je ovo stvarnost. Nije slučajno da među svim mogućim detaljima upravo torba nastavlja da prenosi stil princeze koji se od tada ponavlja unedogled. Dovoljno je reći da su Dajani posvećena tri modela torbi koje će kasnije ući u istoriju.

Lady Dior je i danas amblem francuske kuće, ali nije bio jedini. Salvatore Ferragamo i Tod’s takođe su posvetili svoje modele princezi od Velsa, koje je ona nosila toliko puta da je bilo nemoguće ne nazvati ih njenim imenom. Ali, sada dolazi zabava. Tek nedavno je ponovo otkriven jedan od njenih omiljenih modela – prošivena cvetna torba koju je uočila Blanka Miro. Nepotrebno je reći da je to bila ljubav na prvi pogled.

View this post on Instagram

A post shared by Blanca Miró Scrimieri (@blancamiro)

Dotičnu torbu potpisuje francuski brend Souleiado, osnovan 1939. godine, a čija tradicija seže u 17. vek. Princeza Dajana kupila je ovaj model (i još četiri iz iste kolekcije) u radnji u Ulici Fulham Road, za oko 30 funti pojedinačno. Godine 2020. Souleiado je poželeo da ponovo lansira ovaj kultni model koji je pratio mnoga izdanja princeze u ʽ80-im. Torba, koju krasi provansalski cvetni dezen, nazvana je Adiana i stavljena u prodaju na platformi Gucci Volt, digitalnoj konceptualnoj trgovini kompanije, koju vodi Alesandro Mikele.

Povezani članci

Uticaj striming servisa: Koje su to serije koje su pokrenule modne trendove?

Zašto smo u 2022. najviše nosili bež?

Izvor: Elle Italia

Naslovna fotografija: Profimedia

Povezani članci

Kraljica Leticija očarala Hrvatsku u senzacionalnoj, recikliranoj haljini

Kim oskrnavila Merlinku, Balensijaga udarila na decu: 10 najvećih modnih momenata u 2022. godini

Share Article

Follow Me Written By

Milica Arsić

Ostali članci

Previous

Nokti Hejli Biber su planetarni hit: A iste su 80-ih nosile naše mame i tetke

Next

Diskretna Guči torbica iz 70-ih je ponovo oživela i trendseterke je obožavaju

Next
27.07.2022.

Diskretna Guči torbica iz 70-ih je ponovo oživela i trendseterke je obožavaju

Previews
25.07.2022.

Nokti Hejli Biber su planetarni hit: A iste su 80-ih nosile naše mame i tetke

Najnovije

Najveću britansku zvezdu jedni slave, drugi pljuju, a mi na Balkanu ga poredimo sa ovdašnjom velikom turbo folk zvezdom
CityMagazine
Nikola Kojo potkačio RTS: „Ne bih da uđem u sferu politike…“
CityMagazine
Ova pesma je zamalo završila kao naš predstavnik na Evroviziji, a masna je krađa velikog hevi metal hita
CityMagazine
Meni dan miriše na Pako Raban: da li se sećate domaće pesme koja odaje poštovanje preminulom dizajneru
CityMagazine
Pesma našeg kandidata za odlazak na Evroviziju već postala hit u Hrvatskoj
CityMagazine

PopKultura

  • Pozorište
  • Muzika
  • Knjige/Stripovi
  • Intervjui
  • Fotografija
  • Film/TV
  • Art

Moda i lepota

  • Trend
  • Moda
  • Lepota
  • Dom i dizajn

Scena

  • Zabava
  • Poznati
  • Flešbek
  • Društvene Mreže
  • Aktuelno

Gastro

  • Restorani
  • Recepti
  • Kafići
  • Gourmet
  • Lifestyle
  • Zdravlje
  • Sex
  • Putovanja
  • Automobili

Vodič

  • Stand-up
  • Predstave
  • Koncerti
  • Književne večeri
  • Izložbe
  • Clubbing
  • Bioskop
  • Kontakti
  • Uslovi korišćenja
  • Pravila privatnosti
  • Kolačići

Pratite City

Youtube Facebook Twitter Instagram

Prijavi se na newsletter

Prijavite se na naš njuzleter i obezbedite sebi nedeljnu dozu gradskih dešavanja i zanimljivosti.

Uspešno ste se prijavili na City Magazine njuzleter, hvala.

✖