Bolero, Ena Begović i Iron Maiden: Maltretirali smo Darka Rundeka tupavim pitanjima
Darko Rundek će sa svojim bendom odsvirati dva koncerta u Beogradu, 5. i 6. juna, u Luci Beograd.
Rundekov povod za svirku je 40 godina od kultnog albuma Bolero grupe Haustor, za koji se oduvek uzima da je bio najprepoznatljiviji za široku publiku, kao i da i danas većinu tih hitova redovno svira. Pesme poput Šejn, Sejmeni ili Šal od svile.
Rundek je zajedno sa saksofonistkinjom Anom Kovačić nastupio prošlog petka besplatno u Knez Mihailovoj, iznenada, ali pred velikim brojem Beograđana različitih generacija, i time podgrejao želju publike da ga još jednom vidi za manje od mesec dana, ali ovog puta sa celim bendom.
Pre tih svirki, u našoj standardnoj rubrici – maltretiramo poznate muzičare tupavim pitanjima – na red je došao Rundek…

Ovaj balon je već preduvan!dosta više,aman!