• Početna
  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
  • Kolumne
Facebook Twitter Youtube Instagram
City Magazine

Unesi pojam i pritisni enter

  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
  • Kolumne
City Magazine
  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
  • Kolumne
Glumci Bojan Perić i Miodrag Dragičević otkrivaju kako provode vrele letnje dane i najavljuju nove poslovne poduhvate

Glumci Bojan Perić i Miodrag Dragičević otkrivaju kako provode vrele letnje dane i najavljuju nove poslovne poduhvate

CityMagazine
30.07.2019. 3 min Intervjui

„Exit je moj omiljeni festival bez premca i pogovora. To je ljubav koja traje već dve decenije. Tu ima toliko uspomena, adrenalina i serotonina, da me obuzmu leptirići kad god neko spomene Exit. Ono što ga čini posebnim je činjenica da iz godine u godinu, donosi nove uspomene, nova poznanstva, ljubavi“, ističe šarmantni glumac.

Priča ga je navela na Exit festival iz 2005. godine, koji pamti kao jedan od najboljih provoda. Kako kaže, te godine je imao priliku da sluša bendove kao što su White Stripes, Apocalyptica, Underworld i DJ Fatboy Slim–a, a čak ni pljuskovi i blato tada nisu mogli da pokvare fantastično raspoloženje.

Bojan Perić
Bojan Perić

Sa druge strane, njegov mlađi kolega Miodrag radije bira i pamti koncerte.

„Džibonijev nastup u Sava centru mi je ostao u posebnom sećanju. Ta intimna atmosfera je ono što meni prija i gde se najbolje osećam. Međutim, kada su muzički žanrovi u pitanju, rep je moj fazon. Biggie Smalls, 2 Pack, Big L, Smoke Mardeljano, Reksona, VIP i Surreal su mi neki od omiljenih“, dodaje Miodrag.

Festivali i koncerti su specifični kada je reč o oblačenju. Kako uglavnom traju po nekoliko sati, odigravaju se u gužvi i uzavreloj atmosferi, treba biti spreman na sve.

„Nema šta nisam doživeo u svojoj festivalskoj karijeri, zato mi je obuća na prvom mestu. Mora da bude kvalitetna, ali i udobna da mogu da skačem u gužvi, pa i ako me neko nenamerno nagazi, bude dovoljno čvrsta da se samo nasmejem i nastavim da uživam. Ovosezonski favorit su mi bele adidas Supercourt patike, koje odlično izgledaju, pa mi je lako i da ih uklopim uz druge komade. Više i nije tajna da ja garderobu biram tako da bude u skladu sa patikama koje sam rešio da nosim tog dana“, ističe Perić.

Miodrag naglašava da njegov muzički izbor donekle diktira i njegov stil.

„Kako mi je rep omiljeni muzički žanr, u tom nekom stilu volim i da se oblačim, opušteno i sportski. Farmerke ili donji deo trenerke, neka obična bela majica, ako je hladno i duks, i što udobnije patike. Od obuće najviše nosim patike, a trenutno mi je omiljen Supercourt model u kom mi se čini da mogu 10 dana da hodam bez prestanka“, tvrdi Dragičević.

Miodrag Dragičević
Miodrag Dragičević

Oba glumca su se prisetila muzičkih uspomena, a onda su i otkrili kakvi su im dalji planovi tokom leta.

„Iako je sezona odmora, kod mene malo mora i da se radi, ali sve sam dobro ukomponovano i isplanirano, tako da sam slobodan već početkom avgusta za Lovefest, i onda za sam kraj leta idem u Crnu Goru da zatvorimo festivalsku sezonu na najbolji način, na Sea Dance-u“, sa velikim entuzijazmom najavljuje Boki.

Za Miodraga leto je druga priča. Slobodno vreme koristi da izađe u grad, ode na basket ili na planinu.

„Kada je reč o dobroj zabavi i relaksaciji od posla, mogu da kažem da su mi žurke, splavovi i takav vid zabave na drugom mestu. Više volim da odem sa ekipom recimo na Taru ili na neku kućnu sedeljku, privatni splav, pa da tamo posedimo i uživamo“, zaključuje mladi glumac.

Kada je reč o poslovnim planovima, Miodraga ćemo u sledećoj pozorišnoj sezoni gledati u predstavama Žerevanje, Hotel: Slobodan promet, Lorencačo, kao i u nekim novim projektima o kojima još uvek ne želi mnogo da govori. Bokija Perića nakon pete sezone Vojne akademije očekuju još dve nove serije, ali i jedna stara emisija na RTS-u koji su svi rado gledali.

„Kako sada stvari stoje, trebalo bi da ponovo počnemo da snimamo za mene jako značajan projekat, Tri boje zvuka. Posle vrelog festivalskog leta, sledi ništa manje uzbudljiva jesen“, zaključuje Perić za kraj.

Oznake:

Adidas Supercourt patikebojan perićfestivaliletomiodrag dragičevićmladi glumciprovod

Podeli

Zaprati Autor

CityMagazine

Ostali članci

Nastup The Martinez Brothers pomeren za 3. avgust na Lovefestu
Prethodni

Nastup The Martinez Brothers pomeren za 3. avgust na Lovefestu

Zvezde Heineken Lovefesta prvi gosti kraljevačkog aerodroma
Sledeći

Zvezde Heineken Lovefesta prvi gosti kraljevačkog aerodroma

Sledeći
Zvezde Heineken Lovefesta prvi gosti kraljevačkog aerodroma
31.07.2019.

Zvezde Heineken Lovefesta prvi gosti kraljevačkog aerodroma

Prethodni
29.07.2019.

Nastup The Martinez Brothers pomeren za 3. avgust na Lovefestu

Nastup The Martinez Brothers pomeren za 3. avgust na Lovefestu

No Comment! Be the first one.

    Ostavite odgovor Odustani od odgovora

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    Najnovije

    "Olympo": Španska tinejdžerska serija na Netflix-u izazvala buru zbog eksplicitnih scena
    “Olympo”: Španska tinejdžerska serija na Netflix-u izazvala buru zbog eksplicitnih scena
    CityMagazine
    pesma
    Pre skoro 50 godina je u Jugoslaviji nastala pesma koja opisuje današnji svetski trenutak: U to vreme kritičari je nisu voleli, a stihovi su proročki
    CityMagazine
    Mika Antić
    Ovo je najbolja pesma Mike Antića koju on nije napisao: Godinama na internetu vlada rasprava o velikom domaćem pesniku
    CityMagazine
    exit
    Od legendi elektronskog zvuka do lidera nove generacije: Na jubilarni EXIT stiže The Prodigy, Tiësto, Eric Prydz, Solomun, Hot Since 82, Boris Brejcha, Nina Kraviz, Amelie Lens, Indira Paganotto, Sara Landry i mnogi drugi
    Filip Milosavljević
    pustolovine fredija lombara
    „Pustolovine Fredija Lombara”: Biser tragično stradalog genija
    Filip Milosavljević

    PopKultura

    • Pozorište
    • Muzika
    • Knjige/Stripovi
    • Intervjui
    • Fotografija
    • Film/TV
    • Art

    Moda i lepota

    • Trend
    • Moda
    • Lepota
    • Dom i dizajn

    Scena

    • Zabava
    • Poznati
    • Flešbek
    • Društvene Mreže
    • Aktuelno

    Gastro

    • Restorani
    • Recepti
    • Kafići
    • Gourmet
    • Lifestyle
    • Zdravlje
    • Sex
    • Putovanja
    • Automobili

    Vodič

    • Tribine
    • Stand-up
    • Sport
    • Sajmovi
    • Predstave
    • Pozorište
    • Konferencije
    • Koncerti
    • Književne večeri
    • Izložbe
    • Humanitarni događaj
    • Festivali
    • Clubbing
    • Bioskop
    • Kontakti
    • Uslovi korišćenja
    • Pravila privatnosti
    • Kolačići

    Pratite City

    Youtube Facebook Twitter Instagram

    Prijavi se na newsletter

    Prijavite se na naš njuzleter i obezbedite sebi nedeljnu dozu gradskih dešavanja i zanimljivosti.

    Uspešno ste se prijavili na City Magazine njuzleter, hvala.

    ✖