Novak Đoković i Arina Sabalenka ukrali svu pažnju na crvenom tepihu u Madridu
Novak Đoković, nabolji teniser svih vremena, pojavio se sinoć na glamuroznoj dodeli Laureus nagrada u Madridu, ostavivši sve prisutne bez daha svojom elegancijom i šarmom.
Srpski teniser i fristajl skijašica Ejlin Gu bili su domaćini ovogodišnje ceremonije Laureus, koja je po prvi put u istoriji imala dvoje aktivnih sportista u ulozi voditelja.
“Ovo je jedan od mojih omiljenih događaja u godini, a ove godine ću biti domaćin, tako da je to potpuno nova uloga za mene. Malo sam nervozniji, ali znate, uzbudljivo je videti toliko poznatih lica, tako da se radujem tome”, rekao je Đoković.
Na istom događaju, pojavila se i Arina Sabalenka, koja je osvojila priznanje za najbolju sportistkinju godine.
Vidno raspoložena, odmah je po dolasku strpljivo delila autograme svojim brojnim fanovima koji su je čekali ispred.
Osim sportskih uspeha, Sabalenka je privukla pažnju i svojim izgledom na događaju. Pojavila se u elegantnoj večernjoj haljini, što je izazvalo brojne reakcije na društvenim mrežama i u medijima.
Fotografije sa ceremonije brzo su postale viralne, a mnogi su komentarisali da je bila jedna od najzapaženijih ličnosti večeri.
Podsetimo, Đoković je petostruki dobitnik nagrade za najboljeg sportistu sveta u izboru Laureusa.

ЂОКОВИЋ ПРВИ!
Новак је то!
Игру унапредио,
Сервира сјајно,
Ривале победио
И уплашио трајно.
Поразе “наместио”,
Сузе им вире,
Осмех наговестио,
Око себе и шире
И пехар сместио.
Федерер коректан,
Мареј неспретан.
На крају АО Tура,
Новак сретан,
Прати га титула.
Има публику,
У медијима,
Прави рубрику,
Поздраве има,
А и шаље их
Несебично свима.
Ривала нема,
Робот прегрејао,
Нема ког да ‘лема’,
Ал’ дланове загрејао.
Остају зебње,
Да победи јао,
Још, самог себе!
Number one
Is only,
Number one,
Đoković is finaly.
Аутор: Академик др Миланче Митовски, дипл. инж. маш.
❤️
Fino sročeno.
Pesma je predivna!
Neverovatna bih rekla, kratko a opisuje sve sto je postigao i ko je Ђoković ! Hvala dr Mitovski, a najvece hvala Novaku za sve ove godine , koje nam je servirao neverojatna uzbudjenja i radosti u tenisu!