• Početna
  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
Facebook Twitter Youtube Instagram
City Magazine

Unesi pojam i pritisni enter

  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
City Magazine
  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle

Napravite najzabavnije selfije uz Huawei P smart Z i P smart Pro telefone

CityMagazine
29.01.2020. 2 min Gedžeti

Huawei P smart serija osmišljena je i stvorena za mlađe korisnike. Za sve one koji od pametnog telefona očekuju više od uređaja za razgovor i razmenu poruka. Zbog toga, pametni telefoni iz Huawei P smart serije uvek su inovativnog dizajna, veoma dobrih karakteristika ali i pristupačne cene. Modeli P smart Z i njegov naslednik, P smart Pro osvojiće vas izgledom, a zatim i kamerom kojom možete kreirati nezaboravne selfije.

Najzanimljivija karakteristika kod oba modela je upravo pop-up kamera. Odnosno, selfi kamera koja „iskače” iz kućišta telefona svaki put kada poželite da se fotografišete prednjom kamerom. P smart Pro, kao i P smart Z imaju prednju kameru od 16 MP, koja je na testovima pouzdanosti dala rezultate od 100.000 „iskakanja” bez ikakvih oštećenja. Takođe, oba telefona imaju senzor koji pri padu telefona detektuje da je kamera van kućišta i odmah je automatski uvlači nazad, kako bi se izbegla potencijalna oštećenja.

Kada je zadnja kamera u pitanju, P smart Z je opremljen kamerom od 16 MP dok P smart Pro poseduje trostruku AI kameru koju čine: glavna kamera od 48MP, ultra širokougaona kamera od 8MP i kamera za merenje dubine polja od 2MP.

Povezani članci

Vodič kroz Xiaomi Black Friday ponudu: evo gde možete da kupite svoje omiljene uređaje

Da li su električni automobili zaista toliko dobri za životnu sredinu?

Pored odlične kamere, Huawei P smart Pro ima veoma inovativan i mladalački dizajn. Za početak, dolazi u jednoj od omiljenih Huawei boja – Breathing Crystal, koja je od svog pojavljivanja na P30 seriji osvojila srca korisnika. Takođe, čitač otiska prsta za otključavanje telefona smešten je sa strane, na samom tasteru za uključivanje, čime se postigla dodatna praktičnost pri otključavanju i samom korišćenju telefona.

Huawei P smart Z dostupan je u tri boje: Midnight Black, Sapphire Blue i Emerald Green. Njegov dizajn je nešto drugačiji, pa se na poleđini telefona nalazi razdelna linija koja čini ovaj telefon još zanimljivijim. Na „glatkom“ delu pozadine nalazi se specijalna, svilenkasta tekstura koja pod svetlošću daje nežan odsjaj boje koju ste odabrali.

Ukoliko se odlučite za neki od ova dva telefona, možete se prepustiti i u potpunosti uživati u pravljenju selfija ili običnih fotografija, jer je pored odličnih kamera tu i velika memorija za čuvanje kako fotografija, tako i videa, muzike ali i svih drugih podataka. Dok P smart Z dolazi sa memorijom od 4GB + 64GB, memorija na P smart Pro telefonu je kapaciteta od 6GB + 128GB.

Doživite potpuno novo iskustvo fotografisanja selfija i najzabavnije trenutke pretvorite u nezaboravne uspomene uz pop-up kamere na P smart Pro i P smart Z telefonima.

Oznake:

huaweihuawei p smart prohuawei p smart zmobilni telefon

Povezani članci

Zašto je Beograd na dnu Globalnog indeksa kvaliteta života i kakve to veze ima sa klimatskim promenama?

Kako popraviti Beograd?

Podeli

Zaprati Autor

CityMagazine

Ostali članci

Prethodni

Da li treba da doručkujete pre ili posle vežbanja?

Sledeći

Ovakav govor tela treba izbegavati

Sledeći
29.01.2020.

Ovakav govor tela treba izbegavati

Prethodni
29.01.2020.

Da li treba da doručkujete pre ili posle vežbanja?

Najnovije

Znam kako dišeš
Gledali smo fantastičnu seriju „Znam kako dišeš“: Šamarčina realnosti koja je očigledno celom Balkanu neophodna
Miloš Dašić
Film „Barbi“ stiže na striming 15. decembra
CityMagazine
Goran Bare je komentarisao uspeh Aleksandre Prijović u Zagrebu, a malo ko je očekivao da će ovo reći
CityMagazine
Voja Govedarica
Tukao je Stalonea, psovao Žan Klod van Dama: Preminuo je čuveni Srbin iz akcionih filmova
CityMagazine
Donald Tramp
Ovaj glumac će biti mladi Donald Tramp u novom filmu: Dobro ga znamo iz superherojskih akcija, a izašle su i prve fotke sa snimanja
CityMagazine

PopKultura

  • Pozorište
  • Muzika
  • Knjige/Stripovi
  • Intervjui
  • Fotografija
  • Film/TV
  • Art

Moda i lepota

  • Trend
  • Moda
  • Lepota
  • Dom i dizajn

Scena

  • Zabava
  • Poznati
  • Flešbek
  • Društvene Mreže
  • Aktuelno

Gastro

  • Restorani
  • Recepti
  • Kafići
  • Gourmet
  • Lifestyle
  • Zdravlje
  • Sex
  • Putovanja
  • Automobili

Vodič

  • Tribine
  • Stand-up
  • Sport
  • Sajmovi
  • Predstave
  • Pozorište
  • Konferencije
  • Koncerti
  • Književne večeri
  • Izložbe
  • Humanitarni događaj
  • Festivali
  • Clubbing
  • Bioskop
  • Kontakti
  • Uslovi korišćenja
  • Pravila privatnosti
  • Kolačići

Pratite City

Youtube Facebook Twitter Instagram

Prijavi se na newsletter

Prijavite se na naš njuzleter i obezbedite sebi nedeljnu dozu gradskih dešavanja i zanimljivosti.

Uspešno ste se prijavili na City Magazine njuzleter, hvala.

✖