• Početna
  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
Facebook Twitter Youtube Instagram
City Magazine

Type and hit Enter to search

  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
City Magazine
  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
Westwood, CA - Lebanese-British barrister Amal Alamuddin Clooney wearing an Alexander McQueen dress and husband/American actor and filmmaker George Clooney arrive at the Los Angeles Premiere Of Universal Pictures' 'Ticket To Paradise' held at Regency Village Theatre in Westwood, Los Angeles.BACKGRID USA 18 OCTOBER 2022,Image: 731473543, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Amal Alamuddin Clooney, George Clooney, Credit line: Xavier Collin/Image Press Agency / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Amal Kluni u staroj haljini na crvenom tepihu

Milica Arsić
18.10.2022. 2 Mins Read Moda

Amal Kluni nas je tokom godina navikla na sporadična vintidž izdanja, a tako je bilo i sinoć. Pridruživši se suprugu Džordžu na premijeri filma „Ticket To Paradise” u Los Anđelesu, advokatica za ljudska prava odlučila se kreaciju Alexander McQueen. Reč je o crvenoj haljini cvetnog dezena iz kolekcije proleće/leto 2003.

Haljina, popularnog kroja ’90-ih, primetno se razlikuje od njenih uobičajenih izdanja na crvenom tepihu. Poznato je da je Amal ljubitelj uskih kratkih i svetlucavih haljina. Nedavno je, pak, odabrala takođe vintidž mint zelenu haljinu s perlama ateljea John Galliano, a prethodno smo imali priliku da je vidimo i u nekadašnjim modelima modnih kuća Versace, Yves Saint Laurent i Bill Blass.

Xavier Collin/Image Press Agency / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Mari Blanšet, ispred kompanije Mon Vintage, sa kojom Amal Kluni sarađuje, rekao je da je vintidž OK . „Vintidž je u ovom smislu pokazatelj održivosti”, izjavila je za Vogue. „Neverovatna stvar, a to je nešto za šta se borim godinama, je da je vintdž pravi modni predlog”.

Povezani članci

Najpoznatija „plus-size” manekenka u mrežastoj haljini prošetala bujne obline, namerno je otkrila baš sve ispod nje

Džesika Čestejn u crvenom je nestvaran prizor

Zaista, Amal Kluni se pridružuje nizu poznatih koje se zalažu za stare kreacije na crvenom tepihu, uključujući Belu Hadid, Zendaju i Kardi Bi. S obzirom na njenu sklonost ka elegantnim izdanjima, jedva čekamo da vidimo kakva arhivska izdanja nam tek priprema.

Ukoliko niste, predlažemo vam da ovde pogledate kako je supruga Džordža Klunija izgledala na događaju proteklog vikenda, koji je okupio sve same zvezde.

Izvor: Vogue UK

Naslovna fotografija: Xavier Collin/Image Press Agency / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Povezani članci

Tejlor Svift u zlatnom kombinezonu je prava inspiracija za prazničnu sezonu

Rijana se vratila u bombastičnoj haljini koja naglašava obline i najavila novu pesmu

Share Article

Follow Me Written By

Milica Arsić

Ostali članci

Previous

Kejt Hadson u najprovokativnijoj haljini koju pamtimo: Providni detalj privukao najviše pogleda

Next

Tamara i Ksenija su uparile dva komada za koja se misli da su nespojiva, a rekordno su postali najveći jesenji trend

Next
18.10.2022.

Tamara i Ksenija su uparile dva komada za koja se misli da su nespojiva, a rekordno su postali najveći jesenji trend

Previews
17.10.2022.

Kejt Hadson u najprovokativnijoj haljini koju pamtimo: Providni detalj privukao najviše pogleda

Najnovije

Branka Veselinović će biti sahranjena u Aleji zaslužnih građana
CityMagazine
Alesso, Dimitri Vegas & Like Mike i Sofi Tukker predvode pojačanje Glavne bine EXIT Festivala!
CityMagazine
Vensan Kasel i Eva Grin su zvezde nove serije o teroristima
Filip Milosavljević
Ovako je Branka pričala o Đuri, dečaku koji je bio njena prva ljubav: Sve je počelo na Štrandu, 1931. godine
CityMagazine
Haos na prvoj večeri Sanrema: Voditeljka u goloj haljini, psovke i pevač koji je demolirao binu
Ivana Milošević

PopKultura

  • Pozorište
  • Muzika
  • Knjige/Stripovi
  • Intervjui
  • Fotografija
  • Film/TV
  • Art

Moda i lepota

  • Trend
  • Moda
  • Lepota
  • Dom i dizajn

Scena

  • Zabava
  • Poznati
  • Flešbek
  • Društvene Mreže
  • Aktuelno

Gastro

  • Restorani
  • Recepti
  • Kafići
  • Gourmet
  • Lifestyle
  • Zdravlje
  • Sex
  • Putovanja
  • Automobili

Vodič

  • Stand-up
  • Predstave
  • Koncerti
  • Književne večeri
  • Izložbe
  • Humanitarni događaj
  • Clubbing
  • Bioskop
  • Kontakti
  • Uslovi korišćenja
  • Pravila privatnosti
  • Kolačići

Pratite City

Youtube Facebook Twitter Instagram

Prijavi se na newsletter

Prijavite se na naš njuzleter i obezbedite sebi nedeljnu dozu gradskih dešavanja i zanimljivosti.

Uspešno ste se prijavili na City Magazine njuzleter, hvala.

✖