• Početna
  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
  • Kolumne
Facebook Twitter Youtube Instagram
City Magazine

Unesi pojam i pritisni enter

  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
  • Kolumne
City Magazine
  • Vodič
  • PopKultura
  • Moda i lepota
  • Scena
  • Gastro
  • Lifestyle
  • Kolumne
Evrovizija još nije počela, a neprijatna scena je obišla svet: Šala voditeljke izazvala tišinu – i suze
Evrovizija, predstavnici Norveške, foto: ZUMA Press Wire / Shutterstock Editorial / Profimedia

Evrovizija još nije počela, a neprijatna scena je obišla svet: Šala voditeljke izazvala tišinu – i suze

CityMagazine
12.05.2025. 1 min Društvene Mreže

Tokom užurbanih dana Evrovizije, kada svet slavi muziku, spektakl i raznolikost, jedan trenutak sa proba i intervjua uoči takmičenja neočekivano je postao viralan – ali ne zbog glamura, već zbog neprijatnosti.

Na TikToku se velikom brzinom deli snimak razgovora između voditeljke Odete Hela Grand i norveškog predstavnika Kajla Alesandra, koji je mnoge ostavio bez teksta. Sve je počelo kao lagani pokušaj humora – voditeljka je pitala da li je naziv njegove pesme Lighter inspirisan čestim traženjem upaljača u noćnim izlascima.

https://www.tiktok.com/@worldvishawn/video/7503185417085160709?embed_source=121374463%2C121468991%2C121439635%2C121433650%2C121404359%2C121497414%2C121477481%2C121351166%2C121487028%2C73347566%2C121331973%2C120811592%2C120810756%2C121503376%3Bnull%3Bembed_share&refer=embed&referer_url=nova.rs%2Fzabava%2Fshowbiz%2Fnajneprijatniji-trenutak-sa-evrovizije-kruzi-mrezama%2F&referer_video_id=7503185417085160709

Međutim, Kajl je odgovorio potpuno neočekivano: „Zapravo, pesma je posvećena mojoj mami. Pre dve godine joj je dijagnostikovan rak i rekla mi je da nikada ne izgubim svoju svetlost.“ Tišina je nastupila, a voditeljkin pokušaj da razveseli intervju pretvorio se u viralnu lekciju o taktu i empatiji.

Snimak je izazvao lavinu komentara: dok su jedni pohvalili Kajlovu iskrenost i emocionalnu snagu, drugi su kritikovali voditeljku zbog površnog i nepromišljenog pristupa. „Ovo je bolno za gledanje“, „Nije imala pripremljena pitanja?“, „Očajna profesionalnost“ – nizali su se komentari korisnika društvenih mreža.

Pre 35 godina, Evrovizija se organizovala u Jugoslaviji, a pamti se po skandalu i pobedi koja je mirisala na ironiju

Norveški predstavnik će svoj nastup održati 13. maja u prvoj polufinalnoj večeri. Iako je trenutno na 24. mestu na kladionicama, pažnju publike već je privukao – ali na način koji niko nije mogao da predvidi.

Oznake:

evrovizija

Podeli

Zaprati Autor

CityMagazine

Ostali članci

muzej laži
Prethodni

Studenti u blokadi su počeli da prave “Muzej laži” i ovo je nešto najgenijalnije što ćete videti danas

Početak zlatnog perioda za ova 3 horoskopska znaka počinje od sutra
Sledeći

Početak zlatnog perioda za ova 3 horoskopska znaka počinje od sutra

Sledeći
Početak zlatnog perioda za ova 3 horoskopska znaka počinje od sutra
12.05.2025.

Početak zlatnog perioda za ova 3 horoskopska znaka počinje od sutra

Prethodni
12.05.2025.

Studenti u blokadi su počeli da prave “Muzej laži” i ovo je nešto najgenijalnije što ćete videti danas

muzej laži

No Comment! Be the first one.

    Ostavite odgovor Odustani od odgovora

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    Najnovije

    Mika Antić
    Ovo je najbolja pesma Mike Antića koju on nije napisao: Godinama na internetu vlada rasprava o velikom domaćem pesniku
    CityMagazine
    exit
    Od legendi elektronskog zvuka do lidera nove generacije: Na jubilarni EXIT stiže The Prodigy, Tiësto, Eric Prydz, Solomun, Hot Since 82, Boris Brejcha, Nina Kraviz, Amelie Lens, Indira Paganotto, Sara Landry i mnogi drugi
    Filip Milosavljević
    pustolovine fredija lombara
    „Pustolovine Fredija Lombara”: Biser tragično stradalog genija
    Filip Milosavljević
    svet iz doba jure ponovo rođeni
    Blokbaster „Svet iz doba Jure: Ponovo rođeni” stiže u bioskope 2. jula
    CityMagazine
    keni nije mrtav
    Bend Keni nije mrtav objavio drugi album „Na vratima“
    Filip Milosavljević

    PopKultura

    • Pozorište
    • Muzika
    • Knjige/Stripovi
    • Intervjui
    • Fotografija
    • Film/TV
    • Art

    Moda i lepota

    • Trend
    • Moda
    • Lepota
    • Dom i dizajn

    Scena

    • Zabava
    • Poznati
    • Flešbek
    • Društvene Mreže
    • Aktuelno

    Gastro

    • Restorani
    • Recepti
    • Kafići
    • Gourmet
    • Lifestyle
    • Zdravlje
    • Sex
    • Putovanja
    • Automobili

    Vodič

    • Tribine
    • Stand-up
    • Sport
    • Sajmovi
    • Predstave
    • Pozorište
    • Konferencije
    • Koncerti
    • Književne večeri
    • Izložbe
    • Humanitarni događaj
    • Festivali
    • Clubbing
    • Bioskop
    • Kontakti
    • Uslovi korišćenja
    • Pravila privatnosti
    • Kolačići

    Pratite City

    Youtube Facebook Twitter Instagram

    Prijavi se na newsletter

    Prijavite se na naš njuzleter i obezbedite sebi nedeljnu dozu gradskih dešavanja i zanimljivosti.

    Uspešno ste se prijavili na City Magazine njuzleter, hvala.

    ✖